Black Cherry

O wszystkim - dla wszystkich


#1 2009-01-23 16:56:20

Lilala

Zapchlony spamer

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 322
Punktów :   

yyy... tiaa...

Nie wiem gdzie to dać... No bo chodziło mi o taki temat jak sugestie, albo coś o brakuje mi paru działów, więc Pani Admin, oto mój plan:

Po pierwsze, dział taki bardziej, hm, administracyjny? Jakieś reguły, coś? Nic? Bo mam parę pytań a propos przeklinania, dawania jakichkolwiek warnów i tak dalej. Ogólnie uważam, że jest pięknie, że jest taki luz na forum, ale chcę się upewnić, że mi się jakaś kara nie trafi za szczerość, albo co xD

W takim dziale taki dział, gdzie można by pisać tematy z sugestiami. Albo niech będzie jeden ;P Byle by ogólnie rzecz biorąc coś było, bo to forum musi się rozwijać, nee? Więc mu pomóżmy i podajmy propozycje

Po drugie, żeby niektóre działy bardziej lub mniej podzielić. Taki Off-topic, ogólnie znany jako śmietnik. Ale nie koniecznie musi tak byc, może by stworzyć jakiś dział "ogólnie" i "spam", albo jak to ładniej nazwać, "na poważnie" i "na mniej poważnie"? xD No, coś w tym stylu, bo nie długo czuję, że tam będzie śmieć. Dzięki mnie ofc ^^

Po trzecie, to jest jakiś regulamin, czy nie? xD (jak coś to punkt pierwszy polegał na stworzeniu działu ogólnego o forum )... moim zdaniem nie potrzebujemy takiego ^^ Ale gdyby miałby się tu pojawić ktoś kto albo naocznie spamuje (co jest różnicą od off-topa, jak coś ), albo wyzywa, albo przeklina... No, innymi słowy, na cholerę nam taki ktoś. Ale przecież ludzie się zmieniają, tylko o tym jeszcze nie wiedzą! Moją sugestią jest porządne lanie i obiecanie poprawy ze strony karanego i już ^^ Regulaminu nie trzeba xD czy jak?

Po czwarte... nie, no chyba to już wszystko.

a tak w ogóle to można pisać dwa posty pod rząd? ;P W sensie, że niby nie trzeba, można edytować, ale... hueh, tak się tylko pytam, gdyby coś mi się przypomniało, to bym chciała to walnąć w tym temacie, żeby było z głowy, nee?

All Hail Panią Administrator xD
i z tym optymistycznym przesłaniem kończę posta, buźka


"Rzućmy Umartwienia,
Szybko Zmierzajmy Do Ukrytego Piękna Spokojnej Krainy Ogrodu...

... W skrócie R.U.S.Z. D.U.P.S.K.O!..."
xD

Offline

 

#2 2009-01-23 18:03:50

Tai

Admin

9217658
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 380
Punktów :   
Styl?: Swój
Nastawienie do życia: Pesymistka
Skąd?: Szwecja
Wiek?: Szesnaście

Re: yyy... tiaa...

Tja xDD Zaraz zrobię dział administracyjny xD Dzięki za sugestię xD
No xD I tego... Tyle xD


Hey... I want to see your smile... Again and again...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl