Black Cherry

O wszystkim - dla wszystkich


#1 2009-01-24 23:57:57

Ikisa

Zainteresowany

Zarejestrowany: 2009-01-23
Posty: 92
Punktów :   
Styl?: Emo pod różową kołdrą
Skąd?: Sundsvall
Wiek?: 15? 16 w lutym

Fullmetal Alchemist

Yeah, kolejna moja ulubiona manga.
Tak, manga bo anime nie oglądałam gdyż od mangi odbiega. Pozatym nie podoba mi się fakt, że

Spoiler:

Na końcu serii Ed i Al umierają choć w mandze mają się dobrze

.

Podobno anime ma niezły soundtrack więc kiedyś wypadałoby obejrzeć. No ale wychodzi też druga seria w kwietniu tego roku.

Wypowiedzcie się!


Jakiś randomowa złota myśl... LOLxD xD

Offline

 

#2 2009-01-25 00:21:02

Lilala

Zapchlony spamer

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 322
Punktów :   

Re: Fullmetal Alchemist

Próbowałam przeczytać pierwszy tom mangi... Bez powodzenia ;P Jakoś do mnie nie przemawia ;P Ale ze względu na soundtracki i odbiegającej fabuły od mangi, chyba zdecyduje się obejrzeć anime


"Rzućmy Umartwienia,
Szybko Zmierzajmy Do Ukrytego Piękna Spokojnej Krainy Ogrodu...

... W skrócie R.U.S.Z. D.U.P.S.K.O!..."
xD

Offline

 

#3 2009-01-26 22:53:32

Haruka-chan

Całkiem wkręcony

4385274
Skąd: Nosy-Poniatki
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 132
Punktów :   
Styl?: Tak troszku gothic-lolita x3
Nastawienie do życia: optymistyczne x3
Skąd?: mam wiedzieć?
Wiek?: Szesnaście. Buahahaha! >:D
WWW

Re: Fullmetal Alchemist

Druga seria? Przecież fabuła anime została całkowicie i definitywnie zakończona ^^''' A soundtracki są wyczepiste!
Wiecie jak mnie dobiła wiadomość, że FMA ma 22 tomy i wciąż wychodzi? *Dziecko Hypera widziało anime ze trzy razy, ale mangą się zainteresiło gdy wyszła w PL* ^^''' Załamka! Kocham Edzika za ten jego kompleks niższości, ale anime tak fajnie rozwiązało cały wątek T_T Żal mi było, że to już koniec, ale tam (jak boga kocham) Nie da rady wepchnąć kolejnej serii! Dlatego pytam Cię, Ikiso: GDZIE SŁYSZAŁAŚ O KOLEJNEJ SERII?

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

ED I AL NIE UMIERAJĄ W ANIME! Tzn Edzik umiera, ale Al go ożywia, kosztem swojego życia. Edward się budzi, widzi że nie ma Al'a, stwierdza że młodszy braciszek jest ważniejszy, i się poświęca by ożywić Al'a xD Edzik przechodzi na drugą stronę bramy i żyje w naszym świecie, a Alphonse budzi się w świecie alchemii jako 10-latek i nie pamięta niczego, co zdarzyło się po tym, jak z Ed'em próbowali ożywić matkę. Tak kończy się seria. Ale nakręcono jeszcze długometrażówkę, w której wszystkie (albo prawie wszystkie) wątki się ostatecznie rozwiązują, i kończy się tym, że obaj bracia Elric są po naszej stronie Bramy, a tak konkretniej w Niemczech xD

KONIEC SPOILERA KONIEC SPOILERA KONIEC SPOILERA KONIEC SPOILERA KONIEC SPOILERA KONIEC SPOILERA

Dlatego radzę obejrzeć anime, zanim zaczniesz pisać coś takiego xP


- Powiedz "d*pa".
- a mogę po starogrecku?

Offline

 

#4 2009-01-27 16:33:16

Tai

Admin

9217658
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 380
Punktów :   
Styl?: Swój
Nastawienie do życia: Pesymistka
Skąd?: Szwecja
Wiek?: Szesnaście

Re: Fullmetal Alchemist

To byuooo takie smutne TT____TT A szczególnie film TT______TT Jedno z moich ulubionych anime. Cudowna ścieżka dźwiękowa (co dla mnie jako porąbanej muzycznie jest bardzo ważne xD), fabuła świetna ^W^, kreska prosta, acz zwracająca uwagę - to wszystko składa się na anime godne nobla! O! i tyle xD


Hey... I want to see your smile... Again and again...

Offline

 

#5 2009-01-27 18:16:19

Haruka-chan

Całkiem wkręcony

4385274
Skąd: Nosy-Poniatki
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 132
Punktów :   
Styl?: Tak troszku gothic-lolita x3
Nastawienie do życia: optymistyczne x3
Skąd?: mam wiedzieć?
Wiek?: Szesnaście. Buahahaha! >:D
WWW

Re: Fullmetal Alchemist

Racja ^^ FMA to pierwsze anime, które mnie wciągnęło tak zaczepiście, że ściągałam sountracki na kilogramy xD Teksty openingów i endingów znam do tej pory na pamięć!


- Powiedz "d*pa".
- a mogę po starogrecku?

Offline

 

#6 2009-02-09 19:34:47

Tai

Admin

9217658
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 380
Punktów :   
Styl?: Swój
Nastawienie do życia: Pesymistka
Skąd?: Szwecja
Wiek?: Szesnaście

Re: Fullmetal Alchemist

*wspomnienia* Aaah... To były czasy... Nie zapomnę jak po pewnym odcinku poszłam do szkoły, zobaczyłam się z Haruką i jednocześnie rzuciłyśmy się sobie w ramiona i w ryk z krzykiem

SPOILER SPOILER
HUGHES NIE ŻYJEEEEE TT________________TT
Koniec spojlera xDD


Hey... I want to see your smile... Again and again...

Offline

 

#7 2009-08-24 18:07:48

Haruka-chan

Całkiem wkręcony

4385274
Skąd: Nosy-Poniatki
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 132
Punktów :   
Styl?: Tak troszku gothic-lolita x3
Nastawienie do życia: optymistyczne x3
Skąd?: mam wiedzieć?
Wiek?: Szesnaście. Buahahaha! >:D
WWW

Re: Fullmetal Alchemist

Nowa seria w toku (wyszło 20 odcinków) a ja jestem oczarowana! Akcja pędzi jakby to nie było anime shounen, i jest aż do bólu zgodna z mangą (za wyjątkiem pierwszego odcinka). Openingi bardzo fajne, endingi także przyjemne. Kreska nieco inna niż w pierwszym FMA, ale zmiany nie są rażące. Przeczytałam 15 tomów mangi PL i zaczęłam rozumieć rozczarowanie niektórych pierwszą serią. Jak można było nie umieścić w animcu postaci Yao Lina? xD Na szczęście FMA2: Brotherhood spełnia moje najwyższe oczekiwania.

Chociaż nie, jedno ale...
Jak mogli zmienić Mustangowi Seiyu? T_T


- Powiedz "d*pa".
- a mogę po starogrecku?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl