Black Cherry

O wszystkim - dla wszystkich


#1 2009-02-04 21:24:12

Samara

Moderator-kanibal

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 108
Punktów :   
Styl?: indywidualny
Nastawienie do życia: pesymistyczne
Wiek?: 16

Detroit Metal City

Takie sobie OVA...historia opowiadająca o gościu, który miał marzenia, który koniecznie chciał być wokalistą w zespole popowym...jednak zrządzeniem losu wylądował w zespole...Death Metalowym. Bardzo kontrowersyjnym zespole death metalowym. Świetnie widać tu głupotę niektórych oddanych bezgranicznie fanów, którzy gotowi byli dać w papę za obrażenie ich wielkiego Krausera-san. Cyniczny uśmiech cisnął mi się na usta, kiedy ci ludzie wierzyli w każdą głupotę, o której mówił owy wokalista, że zamordował rodziców, że pochodzi z piekła. Doprawdy, fangirlizm niejedno ma imię i płeć.

Trochę jak interesujące, udziwnione historie o Marilynie Mansonie.

12-13 odcinków, o ile pamiętam, bardzo wulgarne i nieraz przesadnie zboczone, ale przeżyć się da. IMO. Bo ja to już generalnie zdemoralizowana jestem do cna.

Ostatnio edytowany przez Samara (2009-02-04 21:24:48)


In nineteen sixty-eight An eleven year old girl named Mary Bell Killed four year old Martin Brown. Two months later, strangled Brian Howe. Mary Bell, child from hell. Where are you now? Are you doing well?

Offline

 

#2 2009-02-07 21:35:32

Ikisa

Zainteresowany

Zarejestrowany: 2009-01-23
Posty: 92
Punktów :   
Styl?: Emo pod różową kołdrą
Skąd?: Sundsvall
Wiek?: 15? 16 w lutym

Re: Detroit Metal City

Oglądałam jeden odcinek na konwencie. Anime jest dziwne i nie na poziomie ale mam zamiar je obejrzeć kiedys...


Jakiś randomowa złota myśl... LOLxD xD

Offline

 

#3 2009-02-07 22:45:22

Lilala

Zapchlony spamer

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 322
Punktów :   

Re: Detroit Metal City

Widziałam pierwsze pięć czy osiem minut... Nie dałam rady obejrzeć, choć zainteresowała mnie fabuła, ale ta animacja, kreska i w ogóle wygląd głównej postaci... NIE! ;P Jest jakaś granica, gdzie dla fabuły obejrzę wszystko, ale wydaje mi się, że to anime nie jest warte mojej męki


"Rzućmy Umartwienia,
Szybko Zmierzajmy Do Ukrytego Piękna Spokojnej Krainy Ogrodu...

... W skrócie R.U.S.Z. D.U.P.S.K.O!..."
xD

Offline

 

#4 2009-02-09 19:32:52

Tai

Admin

9217658
Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 380
Punktów :   
Styl?: Swój
Nastawienie do życia: Pesymistka
Skąd?: Szwecja
Wiek?: Szesnaście

Re: Detroit Metal City

Dobiło mnie to anime xD
Po pierwszym odcinku wymiękłam. Sami nie pokazuj mi więcej takich zgąbczaczy mózgu błagam xD


Hey... I want to see your smile... Again and again...

Offline

 

#5 2009-02-15 15:27:49

Samara

Moderator-kanibal

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 108
Punktów :   
Styl?: indywidualny
Nastawienie do życia: pesymistyczne
Wiek?: 16

Re: Detroit Metal City

Mięęęęczak ^_^.

Ja obejrzałam wszystko xP. Fajną miało ścieżkę dźwiękową, przynajmniej te hardcorowe xD.


In nineteen sixty-eight An eleven year old girl named Mary Bell Killed four year old Martin Brown. Two months later, strangled Brian Howe. Mary Bell, child from hell. Where are you now? Are you doing well?

Offline

 

#6 2009-08-24 17:51:33

Haruka-chan

Całkiem wkręcony

4385274
Skąd: Nosy-Poniatki
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 132
Punktów :   
Styl?: Tak troszku gothic-lolita x3
Nastawienie do życia: optymistyczne x3
Skąd?: mam wiedzieć?
Wiek?: Szesnaście. Buahahaha! >:D
WWW

Re: Detroit Metal City

Krauser-samaaaaa! *___*
Uwielbiam DMC! xD Kreska jest dobijająca, ale podkreśla tylko sierostwo i wieśniactwo głównego bohatera gdy jest sobą xD a moją ulubioną postacią była pani manager i jej teksty w stylu: "Qrwa! To było za*ebiste! Aż mi cipę zalało! Fuck!" xDD


- Powiedz "d*pa".
- a mogę po starogrecku?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl