Black Cherry

O wszystkim - dla wszystkich


#1 2009-01-29 17:16:05

Varon

Całkiem wkręcony

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 145
Punktów :   
Wiek?: XXI

Linkin Park

Jako że to crossover rapcore'u z rockiem alternatywnym i metalem, umieszczam ten temat właśnie w tym dziale xD

Na pewno każdy słyszał, na pewno wielu kocha ten zespół. To chyba pierwszy zespół, w którym się bez reszty zakochałem. Płyta Hybrid Theory po prostu miażdży wszystko inne, a i z Meteory jest kilka świetnych piosenek.
Moje ulubione: Papercut, Faint, Numb, Pushing me Away, Place for my Head, Breaking the Habit.
Co wy o nich sądzicie?

Offline

 

#2 2009-01-29 17:57:19

Mariet

Całkiem wkręcony

3471119
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 131
Punktów :   
Styl?: marietowy
Nastawienie do życia: Saddam i Osama
Skąd?: Znienacka xD
Wiek?: 462 but in 18 year olds body
WWW

Re: Linkin Park

Pamiętam jak kiedyś darłam się na kuzynkę jak przyjechała do mnie, żeby wyłączyła to "coś" bo nie mogę znieść akurat to były kawałki z Meteory. Potem śmiała się ze mnie, że słucham owe "coś" XDDD
Teraz już raczej nie przepadam za ich muzyką.


jego geisha

Offline

 

#3 2009-01-29 20:09:10

Samara

Moderator-kanibal

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 108
Punktów :   
Styl?: indywidualny
Nastawienie do życia: pesymistyczne
Wiek?: 16

Re: Linkin Park

Hybrid Theory faktycznie była najlepsza, ale miażdżyć, to nie miażdży...
Miałam krótki bum na ten zespół, ale potem już kompletnie mnie przestał interesować i chwała za to niebiosom, bo moim zdaniem, to jednak nie jest zespół, nad którym można się dużo rozwodzić.

Swoje powiedziałam.


In nineteen sixty-eight An eleven year old girl named Mary Bell Killed four year old Martin Brown. Two months later, strangled Brian Howe. Mary Bell, child from hell. Where are you now? Are you doing well?

Offline

 

#4 2009-01-30 21:05:17

Lilala

Zapchlony spamer

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 322
Punktów :   

Re: Linkin Park

Grając w Frets On Fire udało mi się zagrać całe "In the end", ale z dość kiepskim wynikiem, więc postanowiłam słuchać tej piosenki częściej i uważam, że jest całkiem spoko =)

Z kolei "What I've done"... nie, już tego nie zniosę ;/ Byłam zmuszona słuchać tego dość intensywnie przez jakieś 10 tygodni, a usłyszawszy inną wersję tej piosenki po prostu umieram ;/ Więc tej piosence już dziękuję


"Rzućmy Umartwienia,
Szybko Zmierzajmy Do Ukrytego Piękna Spokojnej Krainy Ogrodu...

... W skrócie R.U.S.Z. D.U.P.S.K.O!..."
xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl