Black Cherry

O wszystkim - dla wszystkich


#1 2009-01-31 20:53:22

Samara

Moderator-kanibal

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 108
Punktów :   
Styl?: indywidualny
Nastawienie do życia: pesymistyczne
Wiek?: 16

Eldo

Pewnie wiele osób zdziwi się tym, że zakładam temat o raperze, ale od pewnego czasu śledziłam temat o rapie na gronie i postanowiłam zerknąć na twórczość tego gościa, ponieważ dużo ludzi go zachwalało. Po kilku piosenkach klapki z oczu mi opadły i zobaczyłam, że rap to nie tylko CHWDP, "przecinki" co drugi wyraz, ew. "I'm a gangssta!". Eldo naprawdę ma teksty prawdziwe, o życiu, nie chce pokazać się, jaki to on nie "buntny" jest. IMO bardzo ciekawe zjawisko.


In nineteen sixty-eight An eleven year old girl named Mary Bell Killed four year old Martin Brown. Two months later, strangled Brian Howe. Mary Bell, child from hell. Where are you now? Are you doing well?

Offline

 

#2 2009-01-31 22:19:52

Varon

Całkiem wkręcony

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 145
Punktów :   
Wiek?: XXI

Re: Eldo

W polskim rapie to rzeczywiście ewenement...
Dlatego wolę amerykański
Która piosenka Eldo ci się najbardziej podobała?
Mi.. hmm... "Te słowa" i "Więcej".

Offline

 

#3 2009-02-01 14:47:16

Samara

Moderator-kanibal

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 108
Punktów :   
Styl?: indywidualny
Nastawienie do życia: pesymistyczne
Wiek?: 16

Re: Eldo

Jak narazie "Chodź ze mną" i "I'm in love" póki co.
Po prostu trzeba szukać po undergroundzie, a mi się szczerze powiedziawszy nie chce.
Wiesz...w amerykańskim rapie też jest PEŁNO totalnego g... typu półdolarówka, który nie potrafi o niczym innym, tylko o swojej kasie i "Ty mi lepiej nie podskakuj, bo ja jestem elo gangsta." ew. "Zabiorę cię do sklepu z cukierkami."...


In nineteen sixty-eight An eleven year old girl named Mary Bell Killed four year old Martin Brown. Two months later, strangled Brian Howe. Mary Bell, child from hell. Where are you now? Are you doing well?

Offline

 

#4 2009-02-01 14:59:46

Varon

Całkiem wkręcony

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 145
Punktów :   
Wiek?: XXI

Re: Eldo

I dlatego półdolarówki nie słucham

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl