Black Cherry

O wszystkim - dla wszystkich


#1 2009-02-15 20:59:10

M.

Moderator

4534960
Skąd: współrzędne zastrzeżone
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 81
Punktów :   
Styl?: Zmienny
Nastawienie do życia: Chaotyczne Neutralne
Skąd?: Skądinąd.
Wiek?: Zależnie od nastroju
WWW

Taku Takeuchi

Imię: Taku
Nazwisko: Takeuchi
Płeć: M
Wiek: 22
Znak zodiaku: Strzelec
Kolor oczu: Szary
Kolor włosów: Czarny
Wzrost: 184 cm
Status: shinigami
Strona mocy xD: Zależy kto więcej zapłaci ^^ (mimo wszystko ma pewną słabość do Drakona-gakure)
Charakterek: Nie robi niczego za darmo. Za odpowiednio wysoką cenę gotów sprzedać swoje usługi... W każdym zakresie ^_~
Umiejętności: Baaardzo wszechstronnie uzdolniony... Od niańczenia dzieci do morderstw na zlecenie. Zależy za ile.
Broń którą lubi używać : Zanpakuto
Zalety: Długo by wymieniać... Ale rzuca się w oczy to, że jest przystojny jak cholera ^3^
Wady: Sprzedajny. Czasem opryskliwy.
Lubi: Ładne dziewczyny
Nie lubi: Brzydoty
Cechy szczególne: Urodzony aktor. Dostosowuje się do roli którą musi grać tak dobrze, że trudno się połapać kiedy jest po prostu sobą ^^'''
Standardowy tekst: "Hej maleńka, co robisz w takim miejscu? I to całkiem sama?", "A co ja z tego będę miał?"
Przeszłość: Włóczęga z Rukongai, który odkrył w sobie silne reiatsu i został przyjęty do akademii shinigami. Ukończył ją z wyróżnieniem, został przydzielony do oddziału 11, na pierwszej misji w naszym świecie... zwiał ^^ Załatwił sobie ciało zastępcze i od tamtej pory jest najemnikiem. Przez przypadek trafił do Drakona-gakure i nie został zabity przez Takako. Wziął to za dobrą wróżbę i zamieszkał tu. W zamian za azyl, którego mu udzieliła Kurenai, zaoferował przywódczyni swe usługi GRATIS! O_O (sam nie jest pewien jak do tego doszło. może to kwestia uroku osobistego przywódczyni? ^_~). Jest teraz po stronie Drakony, do czasu aż nie znajdzie lepszego pracodawcy (czyli trochę tu pomieszka ^^)
Marzenia: Stać się najbogatszym człowiekiem świata $_$
Plany: Ten najświeższy: poderwać jakąś fajną laskę. Wszystkie inne: zarabiać, zarabiać i jeszcze raz zarabiać $_$
Cele: patrz punkt "Marzenia"
Co tam jeszcze chcecie nabazgrolić: Witam piękne panie, umówi się któraś ze mną? ^_~
Rysunek:  http://republika.pl/blog_mu_4059130/608 … tytulu.jpg

KP by Haruka-chan


"Nad Europą twardy krok legionów grzmi; Nieunikniony wróży koniec republiki;
Gniją wzgórza galijskie w pomieszanej krwi; A Juliusz Cezar pisze swoje pamiętniki"

Jacek Kaczmarski Lekcja historii klasycznej

Offline

 

#2 2009-08-24 16:56:52

Haruka-chan

Całkiem wkręcony

4385274
Skąd: Nosy-Poniatki
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 132
Punktów :   
Styl?: Tak troszku gothic-lolita x3
Nastawienie do życia: optymistyczne x3
Skąd?: mam wiedzieć?
Wiek?: Szesnaście. Buahahaha! >:D
WWW

Re: Taku Takeuchi

Przypomnij mi, kiedy ja się zgodziłam byś tak bezczelnie wykorzystał mojego Takusia? Hę?


- Powiedz "d*pa".
- a mogę po starogrecku?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl