Black Cherry

O wszystkim - dla wszystkich


#1 2009-01-31 16:23:02

Der Tote

Gadatliwy

Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 197
Punktów :   
Styl?: jaki jest, taki jest
Nastawienie do życia: optym., lekko zdystansowane
Skąd?: Wołomin
Wiek?: XVI

Kwarantanna

No więc, czy ktoś oglądał ten film? Taki dla ludzi o trochę mocniejszych nerwach, takich, którzy nie boją się nagłych wrzasków wyłaniających się z ciszy i dla takich, których nie brzydzi krew. Tym niemniej ciekawe można wysnuć wnioski. Opowiada o pewnej dziennikarce, robiącej reportaż o pracy strażaków. Ci dostają nagłe wezwanie, reporterka jedzie z nimi i okazuje się, że zostają... no właśnie, zamknięci w kamieniczce. Ale więcej nie opowiem, to koniecznie trzeba zobaczyć ^^ (poza tym, nie chcę psuć atrakcji z oglądania). Przeżycia gwarantowane ^^ No to na razie tyle z mojej strony ^^ Pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-01-31 18:10:27

Mariet

Całkiem wkręcony

3471119
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 131
Punktów :   
Styl?: marietowy
Nastawienie do życia: Saddam i Osama
Skąd?: Znienacka xD
Wiek?: 462 but in 18 year olds body
WWW

Re: Kwarantanna

"Kwarantanna".. i ja się zastanawiam co to za film.. i czytam.. no przecież widziałam coś podobnego..
a to przecież "Rec".
nie chcieli mnie na to wpuścić do kina ><"" bo nie miałam jeszcze 18nastu lat. Facetka powiedziała, że bilety sprzeda ale przy wejściu nas nie wpuszczą.. frajerstwo - -"
No ale.. obejrzałam ten film w domu.. i powiem szczerze, że ten film jest genialny. Cały czas trzyma w napięciu, niesamowicie wjeżdża na psychikę. Jest to pierwszy film, na którym krzyczałam ze strachu.
Ogólnie rzecz biorąc hiszpańskie filmy są genialne.


jego geisha

Offline

 

#3 2009-01-31 19:02:37

Lilala

Zapchlony spamer

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 322
Punktów :   

Re: Kwarantanna

A więc horror? Nieee, dziękuję ;] W życiu oglądałam chyba ze dwa horrory i zawsze śni mi się to wszystko po nocach, więc jakoś szczególnie za tym nie przepadam Już prędzej wolę zobaczyć parodię w Scary Movie, choć nie znając pierwszej, oryginalnej wersji, to parodia nie będzie równie zabawna...


"Rzućmy Umartwienia,
Szybko Zmierzajmy Do Ukrytego Piękna Spokojnej Krainy Ogrodu...

... W skrócie R.U.S.Z. D.U.P.S.K.O!..."
xD

Offline

 

#4 2009-08-24 18:21:56

Haruka-chan

Całkiem wkręcony

4385274
Skąd: Nosy-Poniatki
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 132
Punktów :   
Styl?: Tak troszku gothic-lolita x3
Nastawienie do życia: optymistyczne x3
Skąd?: mam wiedzieć?
Wiek?: Szesnaście. Buahahaha! >:D
WWW

Re: Kwarantanna

Skoro takie fajne to muszę ten rec obejrzeć... Ja osobiście średnio lubię horrory. Jedyne jakie tolerowałam do tej pory to japońskie. Ringu, Ju-on itp ;P


- Powiedz "d*pa".
- a mogę po starogrecku?

Offline

 

#5 2012-03-28 06:06:55

Bryancute

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kwarantanna

In case you are looking for a good alternative to your short sleeve shirts, then the long sleeve t shirts will be the solution.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl